Yurtseverler, İstanbul'da buluşuyor

Yurtseverler, İstanbul'da buluşuyor
Ankara, İzmir ve Mersin'de kitlesel dayanışma ve dostluk kahvaltıları düzenleyen MDD Hareketi, şimdi de İstanbul'daki yurtseverlerle bir araya geliyor. İstanbul'daki kahvaltı buluşması 24 Ekim Pazar günü 11.00-15.00 saatleri arasında İstanbul Şişli'de bulunan Mualla Restaurant'ta yapılacak.

Vatan Partisi'nden ayrılan Mehmet Bedri Gültekin, Kamil Dede, Hıdır Hokka, Pınar Gül, Osman Aydın Şahin ve Mehmet Akkaya gibi isimlerin önderlik ettiği ve çeşitli kesimlerle birleşerek kurdukları Milli Demokratik Devrim (MDD) Hareketi, partileşme çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda Ankara, İzmir ve Mersin'de kitlesel dayanışma ve dostluk kahvaltıları düzenleyen MDD Hareketi, şimdi de İstanbul'daki yurtseverlerle bir araya geliyor. Yurtseverler, 24 Ekim Pazar günü 11.00-15.00 saatleri arasında İstanbul Şişli'de bulunan Mualla Restaurant'ta buluşacak. MDD Hareketi İstanbul Temsilciliği tarafından düzenlenen "Dostluk ve Dayanışma Kahvaltısı"na katılmak isteyenlerin 0532 327 40 97 - 0532 511 10 53 numaralı telefonlarla iletişime geçerek yer ayırtması gerekiyor.

42 İLDE ÖRGÜTLENDİ

MDD Hareketi, bugüne kadar Türkiye’de 42 ilde, yurt dışında 5 ülkede örgütlenmesini tamamladı. Aralık 2021'de partileşmeyi hedefleyen MDD Hareketi, Türkiye’de bugün devrimci programın özünün, Kemalist Devrime dayanmak, onu tamamlamak ve sonrasında  Mustafa Kemal’in deyişiyle “arasız devrimlerle” sosyalizmin inşasını gerçekleştirmek olduğunu savunuyor.